+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
Meststoffen » Meststoffen in korrelvorm » Calciumliadok voor gietwater en besproeiing

Calciumliadok voor gietwater en besproeiing

Het is een minerale meststof die zowel in de tuin als in de landbouw op grote schaal wordt gebruikt. Het is een typische „bladmeststof“ met een snelle werking.

Varianten
Aanbieding −2%2,5 kg
4,67€4,58 €
(JC 1,83 €/kg)
5 kg
8,78 €
(JC 1,76 €/kg)
25 kg
41,98 €
(JC 1,68 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 4,58 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
E-mail: info@forestina.cz Telefoon: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Productbeschrijving

Productkenmerken

Dit is een minerale meststof die zowel in de tuin als in de landbouw op grote schaal wordt gebruikt. Het is een typische "bladmeststof" met een snelle werking. Het heeft een zeer gunstig effect op zuurdere bodems, omdat het calcium in de meststof de zuurgraad van de bodem vermindert. Gezien de hoge mobiliteit van stikstof in de bodem wordt, vanwege het risico op uitspoeling, het gebruik van hogere doses calciumjodide afgeraden op lichte, zandige bodems, in gebieden met een hoge neerslaghoeveelheid en in het algemeen eenmalige doseringen van meer dan 30 g/m².

Samenstelling

Stikstofhoudende meststof - 15,5%

Dosering

De meststof is geschikt voor alle gewassen en culturen (fruit, groenten, sierplanten), met uitzondering van planten zoals azalea's, rododendrons, veenbessen, Canadese bosbessen en andere. De meststof wordt tevens aanbevolen voor het snel verhelpen van een tekort aan kalk in de voeding van planten. Het is ook zeer geschikt voor het bemesten van alle soorten gazons. De aanwezige kalk heeft een gunstige invloed op het tegengaan van mosvorming. De meststof kan zowel door uitstrooien als via bladbemesting of als gietwater worden toegediend. De meststof is 100% in water oplosbaar, waardoor er bij bladbemesting geen risico op verstopping van de sproeikoppen bestaat.

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Kunstmest
  • Gebruik: Voor fruit, Voor het gazon, Voor groenten
  • Fabrikant / Merk: Forestina
  • Type: Bladmeststoffen, Minerale meststoffen
  • App: App voor mobiele apparaten, Toepassing op de wortels
  • Duur van de werking: Kortlopend
  • Samenstelling: Stikstofhoudend (N), Calcium (Ca)
Productbeoordeling (4)
4.8
*****
4 beoordelingen
5 3x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Michal
heurekaSVK05.07.2022
*****
een goede prijs en precies wat ik nodig had
Geverifieerde klant Rudolf
heurekaSVK09.03.2021
*****
Na een jaar gebruik zal ik mijn beoordeling geven
Ik ga het voor het eerst gebruiken
Geverifieerde klant Miroslav
heurekaSVK29.03.2020
*****
kleine verpakking, hoge prijs, weinig keuze; als de winkels open zouden zijn, zou ik dit niet kopen.
Geverifieerde klant Dušan
heurekaSVK08.05.2019
*****
Oké
Oké
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Calciumliadok voor gietwater en besproeiing?