+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
EkosipEkosip
EkosipEkosip

Ekosip

Een milieuvriendelijk middel op basis van siliciumdioxide, effectief bij het bestrijden van mijten in pluimvee-, duiven- en exotische vogelhouderijen.

Varianten
50 g
9,43 €
(JC 188,60 €/kg)
Vulpatron van 50 g
8,40 €
(JC 168,00 €/kg)
150 g navulling
19,62 €
(JC 130,80 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 8,40 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
VETSERVIS, s.r.o.
Kalvaria 3, 949 01 Nitra, SVK
E-mail: vetservis@vetservis.sk Telefoon: +421 37 6562390 URL: https://www.vetservis.sk

Productbeschrijving

Productkenmerken

  • Ekosip is een ecologisch middel op basis van siliciumdioxide, effectief bij het bestrijden van mijten in pluimveehouderijen, duivenhouderijen en bij het houden van exotische vogels.
  • Ekosip is een ecologisch middel op basis van siliciumdioxide, dat effectief is bij het bestrijden van mijten in pluimvee-, duiven- en exotische vogelhouderijen. Het middel heeft een hoog vermogen om water en olie te binden en werkt op insecten op fysische wijze. Na hechting aan de cuticula verstoort het de wasachtige oppervlakte, waardoor de parasiet uitdroogt. Het heeft geen negatieve invloed op de gezondheid van dieren, voermengsels of mensen, en beïnvloedt evenmin de kwaliteit van dierlijke producten. In een droge omgeving blijft het lang actief. Er ontstaat geen gewenning aan het middel. Er zijn geen wachttijden vereist voor dierlijke producten.

Samenstelling

Siliciumdioxide

Gebruik

Het middel wordt op de volgende manieren gebruikt:

  • het poeder via de openingen in de dop onder het verenkleed op de huid van de vogels blazen, op de plaatsen waar de meeste ectoparasieten voorkomen
  • het poeder in een verhouding van 1:10 door het zand in de strooiselbak mengen
  • het poeder op de vloeren, muren en oppervlakken van de inrichting van de stallen en in de nesten aanbrengen in een hoeveelheid van 10-20 g/m²
Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Antiparasitaire middelen
  • Geschikt tegen: Mijten
  • Gebruik: Gevogelte
  • Vorm: Poeder
  • Fabrikant / Merk: Vetservis
  • Type: Natuurlijke antiparasitaire middelen
  • Bijzondere eigenschappen: Milieuvriendelijk
Productbeoordeling (7)
5.0
*****
7 beoordelingen
5 7x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Andrea
heurekaSVK11.09.2026
*****
uitstekend tegen hommels
Geverifieerde klant Michaela
heurekaSVK28.08.2026
*****
helpt dieren om zich te ontdoen van vervelende ongedierte en parasieten
Geverifieerde klant Ľubica
heurekaSVK17.07.2024
*****
een doeltreffend product, eenvoudig in gebruik
Geverifieerde klant Kamila
heurekaSVK26.05.2023
*****
Effectief, het werkt prettig in de hand.
Geverifieerde klant Antonín
heurekaCZE06.08.2022
*****
Ik gebruik het al geruime tijd.
Geverifieerde klant Marta
heurekaSVK24.01.2022
*****
Ik gebruik dit voor mijn kippen als er in de zomer te veel luizen zijn; dit is het enige dat helpt
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK29.08.2019
*****
Eenvoudige toepassing.
Gerelateerde producten