+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
Middelen tegen kruipend ongedierte » Loxiran-s: middel tegen mieren

Loxiran-s: middel tegen mieren

Een snelwerkend middel in poedervorm voor het bestrijden van mieren op wegen, verharde of geplaveide oppervlakken. Het kan zowel als strooimiddel als in de vorm van een sproeimiddel worden gebruikt.

Varianten
Aanbieding −12%100 g
4,92€4,34 €
(JC 43,40 €/kg)
300 g
8,23 €
(JC 27,43 €/kg)
500 g
11,66 €
(JC 23,32 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 4,34 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Neudorff GmbH KG
An der Muhle 3, 31860 Emmerthal, DEU
E-mail: info@neudorff.de Telefoon: +49 5155 6240 URL: https://www.neudorff.de

Productbeschrijving

Productkenmerken

Snelwerkend poedermiddel voor het bestrijden van mieren op wegen, verharde of betegelde oppervlakken. Het kan zowel worden gestrooid als gespoten.

Dosering

  • Dosering als strooimiddel: 2-4 afgestreken theelepels per 1 m² of rechtstreeks in het mierenhoopje 
  • Dosering als sproeimiddel: los 2 afgestreken theelepels op in 0,5 l water en spuit dit op trottoirs of in het mierenhoopje

 

Gebruik het biocide op een veilige manier. Lees voor gebruik altijd het etiket en de productinformatie. Technische specificaties kunnen zonder uitdrukkelijke kennisgeving worden gewijzigd. Afbeeldingen zijn uitsluitend ter illustratie.

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Biociden
  • Geschikt tegen: Mieren
  • Vorm: Poeder
  • Fabrikant / Merk: NEUDORFF
  • Volume: Minder dan 100 ml/g
  • Type: Poeders
  • App: Direct sproeien, Verneveling
  • Bijzondere eigenschappen: Gebruik buitenshuis
  • Duur van de werking: Kortlopend
  • Samenstelling: Biologisch
  • Geur: Zonder parfum
Productbeoordeling (17)
4.8
*****
17 beoordelingen
5 14x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Mária
heurekaSVK04.05.2025
*****
werkt
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK12.12.2024
*****
Ik ga het in mei gebruiken.
Geverifieerde klant Ladislav
heurekaSVK17.09.2024
*****
Ik heb het nog niet uitgeprobeerd
Geverifieerde klant Alena
heurekaSVK21.05.2024
*****
we gebruiken het regelmatig
Geverifieerde klant Gabriel
heurekaSVK20.06.2023
*****
treedt op
Geverifieerde klant Martin
heurekaSVK02.08.2022
*****
Het product werkt zoals beschreven. Het belooft geen overdreven resultaten, maar het werkt echt heel goed.
Geverifieerde klant Marián
heurekaSVK10.07.2022
*****
Het probleem met de mieren wordt onmiddellijk opgelost
Geverifieerde klant Gabriel
heurekaSVK08.07.2022
*****
effectief
Geverifieerde klant Alena
heurekaSVK19.05.2020
*****
We hebben het middel voor het eerst gebruikt, de mieren hebben het opgegeten en we zullen zien wat ze gaan doen.
Geverifieerde klant Ľubomír
heurekaSVK19.10.2019
*****
Ik heb goede ervaringen met het product
Geverifieerde klant Peter
heurekaSVK16.07.2019
*****
Ik heb mijn keuze gebaseerd op de productbeschrijving en het stelde niet teleur; het werkte precies zoals beschreven.
Geverifieerde klant Magda
heurekaSVK23.06.2019
*****
Ik heb het nog niet gebruikt
Geverifieerde klant Magda
heurekaSVK23.06.2019
*****
Ik heb het nog niet gebruikt
Geverifieerde klant Dana
heurekaSVK28.10.2018
*****
Snelle toepassing
Geverifieerde klant Dana
heurekaSVK28.10.2018
*****
Snelle toepassing
Geverifieerde klant Ľubomír
heurekaSVK04.05.2018
*****
Ik kan het nog niet beoordelen; de mieren blijven rondrennen
Geverifieerde klant Ľubomír
heurekaSVK04.05.2018
*****
Ik kan het nog niet beoordelen; de mieren blijven rondrennen
12>>
Gerelateerde producten