+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
Meststoffen » Meststoffen in korrelvorm » Stikstofhoudend kalk Forestina
Stikstofhoudend kalk ForestinaStikstofhoudend kalk Forestina

Stikstofhoudend kalk Forestina

Stikstofhoudend kalk verrijkt de bodem met stikstof en calcium. Het wordt gebruikt om de bodem te ontsmetten, met name tegen schimmelziekten, en voorkomt zo de vorming van knolzwellen bij knolgewassen en koolgewassen. Het vernietigt ook op effectieve wijze de eitjes van slakken.

Varianten
2,5 kg
12,64 €
(JC 5,06 €/kg)
5 kg
24,37 €
(JC 4,87 €/kg)
25 kg
74,05 €
(JC 2,96 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 12,64 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
E-mail: info@forestina.cz Telefoon: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Productbeschrijving

Productkenmerken

Stikstofhoudend kalk verrijkt de bodem met stikstof en calcium. Het wordt gebruikt voor het ontsmetten van de bodem, met name tegen schimmelziekten, en voorkomt zo de ontwikkeling van knolrot bij wortelgewassen en koolgewassen. Het vernietigt ook effectief de eitjes van slakken

Samenstelling

18% N + 50% CaO

Toepassing

Twee tot drie weken vóór het zaaien of planten strooien we de meststof over het oppervlak en werken we deze in met een dosering van ca. 50 g/m². De grond moet vochtig zijn bij het aanbrengen. Bij het bemesten van opgekomen gewassen strooien we de meststof in de rijen tussen de planten, die droog moeten zijn. Bij het toevoegen van meststof aan compost bestrooit u elke laag afval met een hoogte van ca. 25 cm. De herfsttoepassing (bodemdesinfectie) voert u na de oogst uit in een dosering van ca. 100 g per 1 m².

 

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Kunstmest, Herfstmeststoffen
  • Gebruik: Voor groenten
  • Fabrikant / Merk: Forestina
  • Volume: 1-5 liter/kg
  • Type: Minerale meststoffen
  • App: Toepassing in de bodem
  • Duur van de werking: Kortlopend
  • Samenstelling: Stikstofhoudend (N), Calcium (Ca)
Productbeoordeling (26)
4.9
*****
26 beoordelingen
5 24x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Vladimír
heurekaSVK29.10.2025
*****
Het bevordert de groei van de gezaaide groenten.
Geverifieerde klant Vladimír
heurekaSVK29.10.2025
*****
Het bevordert de groei van de gezaaide groenten.
Geverifieerde klant Mária
heurekaSVK12.08.2025
*****
Ik heb hier nog geen ervaring mee
Geverifieerde klant Tibor
heurekaSVK19.03.2025
*****
Ik gebruik het onder de appelboom. Vorig jaar had ik kruisbessen zo groot als balletjes.
Geverifieerde klant Zdenko
heurekaSVK21.09.2024
*****
Alles top, ik ben erg tevreden, ik raad het iedereen aan
Geverifieerde klant Gejza
heurekaSVK16.09.2024
*****
Ik heb het product nog niet gebruikt; ik heb besloten het te kopen na het bekijken van een filmpje over het ontsmetten van de grond in een kas.
Naast de toevoer van de voedingsstoffen Ca en N vernietigt het bodemongedierte en onkruidzaden nadat het in de grond is ingewerkt en met folie is afgedekt.
Financieel kostbaar, zelfs bij de laagste doseringen van ca. 70 € per are. Moet ca. 2 weken vóór het zaaien of planten in de grond worden ingewerkt.
Geverifieerde klant Ľubomír
heurekaSVK16.06.2024
*****
Een effectief middel voor het desinfecteren en vernietigen van ziekteverwekkers in de bodem.
Geverifieerde klant Tibor
heurekaSVK27.02.2024
*****
Gekalkt kalk, onder mijn appelbomen, maar ook voor het maken van
compost. Mijn tuin heeft het nu nodig
Geverifieerde klant Ladislav
heurekaSVK21.09.2023
*****
los, zonder klontjes, kleine verpakking
Geverifieerde klant Anna
heurekaSVK14.09.2023
*****
Dat is genoeg
Geverifieerde klant Stanislav
heurekaCZE25.07.2023
*****
Het voldoet 100% aan mijn verwachtingen voor een redelijke prijs. Bedankt.
Geverifieerde klant Iveta
heurekaSVK29.10.2022
*****
Het verrijkt de bodem en werkt ook tegen ongedierte.
Geverifieerde klant Peter
heurekaSVK29.10.2022
*****
Het vermindert de druk van ziekten op groenten en verhoogt hun weerstand tegen tekenen van calciumtekort.
Ik zal het zeker elk jaar vóór het zaaien of het uitplanten van de plantjes toedienen.

Ik zie geen nadelen.
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK28.07.2022
*****
kwaliteit
Geverifieerde klant Viera
heurekaSVK21.11.2021
*****
De aardappelen waren niet aangetast door de aardappelkever – ze hadden geen gaatjes.
Geverifieerde klant Martin
heurekaSVK27.10.2021
*****
voordeel
Geverifieerde klant Dagmar
heurekaSVK24.09.2021
*****
desinfectie van de vloer
Geverifieerde klant Kvetoslava
heurekaSVK26.06.2021
*****
Tevredenheid
Geverifieerde klant Dagmar
heurekaSVK09.06.2021
*****
Ik gebruik het regelmatig in de herfst
Geverifieerde klant Anna
heurekaSVK07.04.2021
*****
Echt prachtige minikorrels
Geverifieerde klant
heurekaSVK14.03.2021
*****
Effectief, betaalbaar
Geverifieerde klant Magdaléna
heurekaSVK18.03.2020
*****
eenvoudige toepassing
Ján
heurekaSVK02.11.2019
*****
Zeer tevreden
Geverifieerde klant Dušan
heurekaSVK13.06.2019
*****
De dosering moet worden nageleefd
Geverifieerde klant Marta
heurekaSVK25.03.2019
*****
We gebruiken deze kalk al een aantal jaren; in onze omgeving waren geen grote verpakkingen van 25 kg verkrijgbaar
Geverifieerde klant Lucia
heurekaSVK14.10.2018
*****
Ik raad het aan.
123>>
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Stikstofhoudend kalk Forestina?